Zkušenosti s půjčkou Cofidis bez registru

Cofidis půjčky bez registru jsou formou nebankovního úvěru, který klientům přináší nemalé výhody. Díky tomu že se u půjček které nepřesáhnou 50000 Kč navyžaduje ručitel ani zástava nemovitostí, a také to že nebankovní úvěrová společnost Cofidis nekontroluje u svých klientů záznamy v registrech dlužníků, je tak půjčka Cofidis dostupná mnohem širšímu okruhu žadatelů a dalo by se říci že šanci na získání půjčky má zcela každý. Půjčka je poskytována také důchodcům a ženám na mateřské dovolené. Výhodou je také možnost předčasného splacení zápůjčky. I jednorázová zvýšená splátka i splacení celé půjčky předčasně je zcela zdarma a bez poplatků. Žádost o půjčku je zcela jednoduchá, na webu úvěrujícího si vyberete kolik peněz chcete půjčit, na jak dlouho a úvěrová kalkulačka vám sama spočítá kolik budte splácet a jaké budou úroky a RPSN. Pak vyplníte krátký dotazník a po schválení budou peníze vaše. Cofidis nabízí také takzvaný revolvingový úvěr. Revolvingový úvěr je běžná půjčka, která ale navíc přináší obnovitelnou finanční rezervu. S každou řádně uhrazenou měsíční splátkou totiž spoříte částku, kterou si potom můžete znovu vypůjčit bez jakýchkoliv formalit a schvalování. Jednoduše zavoláte a vaše peníze ihned příjdou na váš účet.

Názory klientů a zkušenosti s půjčkou Cofidis bez registru.

Vzala jsem si půjčku Cofidis 50000 korun bez registru, protože jsem díky bývalému partnerovi vedená v Solusu. Přestože jsem v době žádosti o půjčku bez registru byla na mateřské dovoléné, půjčku mi bez problému schválili. Příjemně mne překvapilo že zástupci Cofidisu jednali velice vstřícně a půjčku mi bez problémů schválili. Čekala jsem že to bude dost drahé ale úrok pouhých 9 procent je opravdu velmi decentní. Je to mnohem méně než v leckeré bance.

Jolana, 36 let, Varnsorf

S manřelkou jsme si vypůjčili 90000 Kč na opravu a rekonstrukci bytového jádra. Přestože jsme oba důchodci, firma Cofidis nám vyšla vstříc a bez problémů naám půjčku schválila. Jelikož jsme v průběhu splácení dstali nějaké peníze navíc od dětí, mohli jsme zaplatit několik mimořádých navýšených zplátek úplně bez poplatků a o dost jsme tak splácení zkrátili. Díky kladným zkušenostem v současnosti uvažujeme že si u této nebankovky opět vezmeme půjčku na nová okna.

Manželé Horvátovi 68 let. Lanškroun

Protože jsem v minulosti měl problém se splácením dřívějších pujček, dostal jsem se do registru a nikdo mu už nechtěl pučit peníze. V Cofidysu mí dalí pujčku 20000 bez registru a já jsem mohl zaplatit za opravu auta.  Půjčku splácím řádně a s Cofidisem jsem spokojen. Děkuji že jste mi důvěřovali že tantokrát budu splácet v pořádku.

Rosťa, 44 let, Přerov

Moje osobní zkušenost s půjčkou Cofidis bez registru je velmi příznivá. Půjčil jsem si 450000 Kč na zařízení bytu po rozvodu. Jsem v registru díky bývalé manželce která hrála automaty a v žádné bance mi nechtěli půjčit. Vzal jsem si půjčku cofidis bez registru a rozhodně nelituji. Půjčili mi bez ručení nemovitostí a bez ručitele. Protože se mi dařilo vše splácet, rozhodl jsem se i pro možnost revolvingového úvěru který také nabízejí. Z mojí osobní zkušenosti mohu půjčky Cofidis bez registru doporučit každému.

Petr. 38 let, Karviná

Zkušenosti s půjčkou Cofidis bez registru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>