Zkušenosti s půjčkou Cetelem

Jednou z nebankovních úvěrových společností, které poskytují zápůjčky občanům a fyzickým osobám je firma Cetelem. Nabízejí osobní půjčky s úrokem od 6,9% ročně a délku splácení až 120 měsíců. Osobní půjčku cetelem lze sjednat online a bez poplatků a můžete si půjčit od 20000 Kč až do 1000000 Kč. K půjčkám je dokonce možnost si sjednat pojištění proti neschopnosti splácet, což je pro mnoho žadatelů o půjčky výhodné, například při ztrátě zaměstnání. Jsou jejich půjčky opravdu tak výhodné jak se tvrdí v reklamách se zeleným panáčkem? Oslovili jsme několik zapůjčitelů, kteří mají osobní zkušenosti s zápůjčkou Cetelem, a požádali jsme je zda by se o svou zkušenost nepodělili s lidmi, kteří hledají výhodné financování svých potřeb právě pomocí některé z nebankovních zápůjček.
Podle mých zkušeností je nebankovní půjčka efektivním řešením finančních potíží. I když si obvykle peníze nepůjčuji, půjčku od společnosti Cetelem jsem využil a mohu říci že k mé neobyčejné spokojenosti. Nejen že jsem peníze dostal rychle a bez zdlouhavého shánění nejrůznějších potvrzení, ale navíc jednání zástupců Cetelemu bylo velmi vstřícné a solidní. Za sebe a podle mých zkušeností mohu půjčku Cetelem doporučit.

Jaroslav, Karviná

 Před nedávnem jsem se dostala do finančních potíží a potřebovala jsem rychle získat finanční hotovost. Bohužel v bankách jsem se žádostí o půjčku nebyla úspěšná protože prý moje výdělky nejsou dost vysoké. Procházela jsem různé inzeráty na rychlé půjčky až mi kamarádka doporučila nebankovní společnost Cetelem která mi půjčku skutečně poskytla. Úroky jsou sice o něco vyšší než v bance ale daří se nám je splácet bez problémů. Pracovníci firmy bli velice ochotní a vyšli mi ve všem vstříc.

Ivana, Praha

S nebankovními zápůjčkami Cetelem mám opakované zkušenosti. Protože stavím rodinný dům, potřebuji občas uhradit vyšší částky peněz za materiál. Protože stejně jako většina lidí v ČR nežiju zrovna na vysoké noze, půjčit si peníze od nebankovky je často nejrychlejší a nejefektivnější řešení. Půjčku jsem sjednával online a nemusel jsm platit vůbec žádné poplatky. Je ovšem potřeba si dát pozor abyste spláceli včas, protože penále za opožděnou splátku je 4 procenta ze splátky. Zatím se mi to ještě nestalo protože si vždycky dávám pozor abych zaplatil včas, ale pro některé to může představovat určité riziko.

Petr, České Budějovice

Od nebankovních půjček mne všichni nejdřív dost zrazovali. V bance mi ale nepůjčí protože jsem se ne vlastní vinou dostala do bankovního registru, a také můj plat prodavačky jim asi nepříjde dost exkluzívní. Proto když jsem se dostala do problémů protože můj zaměstnavatel mi neposlal dva měsíce výplatu, byla osobní půjčka od společnosti Cetelem jediné rozumné řešení. Většina přátel mne varovala, protože o nebankovních společnostech které poskytují zápůjčky peněz koluje spoustu předsudků a mýtů. S přístupem zástupců věřitele mám ovšem skvělé skušenosti a sjednání půjčky proběhlo velmi rychle. Peníze jsem měla na účtu do třech dnů od podání žádosti a nebylo nutné platit vůbec žádné poplatky. Rozhodně mohu pochválit osobní zkušenost se solidním přístupem obchodních zástupců Cetelemu a také jdnoduchost a rychlost půjčky. Úrok u půjčky je 6,9% ročně což možná někomu může připadat hodně, ale pokud potřebujete půjčit rychle, je to velmi výhodné a efektivní. Mnoho mých známých kteří se původně dívali na možnost půjčit si peníze hodně skepticky už dnes mají mebankovní půjčku taky a nemohou si to vynachválit.

Marcela, Brno

Sjednal jsem si osobní půjčku cetelem protože jsem nutně potřeboval peníze na opravu auta. Vyřízení bylo velice rychlé a půjčku jsem dostal za dva dny. Bohužel jsem se však dostal do prodlení s jednou splátkou a už mi napařily pokutu. Na toto je teda potřebné si dávat pozor. Jinak jsem s půjčkou od nich velmi spokojený, a ani ten úrok není tak vysoký.

David, Pardubice

Máte také osobní zkušenosti s půjčkou Cetelem, nebo jinou nebankovní zápůjčkou? Podělte se s námi o své názory a zkušenosti v diskuzi!

Zkušenosti s půjčkou Cetelem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>