Rychlá půjčka bez registru a zástavy

Stačí jediná chyba či opožděná platba při splácení úvěru, nebo nezaplacená pokuta nebo faktura za telefon, a dostanete se do některého z registrů dlužníků, jako jsou například Solus, NRKI nebo BRKI. To pro vás bude znamenat na několik let stop při získání půjčky u jakékoliv banky a mnoha nebankovních věřitelů. Naštěstí existují některé nebankovní společnosti, které poskytují půjčky nejen bez kontroly registru dlužníků ale také bez zástavy a bez poplatků. Jedná se zejména o rychlé půjčky menších částek s kratší dobou splatnosti, takzvané půjčky do výplaty, finské půjčky mebo SMS půjčky. Jejich názvy jsou odvozeny od skutečnosti, že jejich vyřízení je opravdu velmi jednoduché, stačí vyplnit jednodchý dotazník na webových stránkách věřitele nebo poslat SMS na jeho telefonní číslo a peníze budou vaše. Kromě toho že jsou tyto zápůjčky bez registru, věřitel většinou nevyžaduje žádného ručitele ani spoludlužníka a není nutná žádná zástava. Celá zápůjčka bývá zajištěna jednoduchým podpisem směnky. Tento typ úvěru není vhodný pro žadatele kteří chtějí půjčit velký obnos peněz který by spláceli několik let. Rychlá půjčka bez registru a zástavy zajistí obnos do 10000 Kč, který budete většinou muset vrátit do čtrnácti dnů. Doba splatnosti se dá prodloužit na jeden měsíc, pokud  nebudete po dvou týdnech peníze vrátit, ale toto prodloužení doby splatnosti je obvykle vyváženo vyšším úrokem. I když díky kráté době splatnosti se RPSN rychlé půjčky bez zástavy a registru může zdát poměrně vysoké, zas tak moc půjčku nepřeplatíte. Například když si vypůjčíte 1000 Korun, budete po dvou týnech vracet pouze 1250 Kč, což není tak vysoká cena vzhledem k rychlosti s jakou dostanete své peníze při sjednání půjčky a ostatním výhodám které rychlé půjčky bez registru nabízejí. Jelikož se jedná o zápůjčku peněz od nebankovní společnosti, nemusíte se bát zdlouhavého čekání ve frontě v bance, ani složitého shánění nejrůznějších dokladů. Postačí vám pouze číslo občanského průkazu a peníze budou vaše během pár minut. Peníze si můžete půjčovat opakovaně, pokud zápůjčku v pořádku splatíte, můžete si příště půjčit i o něco větší částku a peníze vám přijdou bez nutnosti schválení půjčky, po zaslání SMS budete mít peníze na účtu téměř okamžitě. To vše bez jakýchkoliv poplatků navíc. Pojďme si nyní přehledně srovnat výhody a nevýhody rychlých nebankovních půjček bez registru a zástavy.

Výhody nebankovních půjček:

1) Hlavní výhodou SMS zápůjček je rychlost. Pokud si půjčujete poprvé, stačí pouze vyplnit jednoduchý internetový dotazník který funguje jako smlouva o půjčce. Po rychlém schválení půjčky vám přijdou peníze na účet do několika minut. Pokud si půjčujete opakovaně, nemusíte dotazník vyplňovat opakovaně a čekat na schválení půjčky, stačí věřiteli pouze poslat SMS s částkou kterou potřebujte a vaše peníze budete mít téměř okamžitě.

2) Dostupnost zápůjčky je další výhodou. Půjčku dostanete přestože jste vedeni v registru dlužníků protože nebankovní společnosti do registru nenahlížejí. Nemusíte také shánět spousty potvrzení a dokladů a také po vás nikdo nebue chtít zástavu, takže i lidé kteří nedisponují nemovitostí kterou by dali do zástavy mají na půjčku nárok.

3) Máte možnost si půjčovat opakovaně.

Jaké jsou nevýhody nebankovních půjček?

1) Vyšší RPSN. Ačkoli by se mohlo zdát že RPSN rychlých půjček bez registru doshuje několika stovek procent, ve skutečnosti zaplatíte za půjčení peněz pouze okolo 25 procent, což je kolikrát méně než přeplatíte u běžné bankovní půjčky. Je to proto že RPSN se vypočítává z doby 1 roku, což u zápůjček se splatností kratší nž 1 rok způsobuje zkreslení a zdánlivě vysoké hodnoty. Vyšší RPSN tak není na překážku.

Jak vidíte, půjčit si peníze prostřednictvím rychlé nebankovní půjčky bez zástavy a registru je docela výhodné a lidem kterým kvůli jejich negativním záznamům v registru v žádné bance nepůjčí, přestože peníze nutně potebují, dokáže tato půjčka nabídnout pomocnou ruku a účinně je vytáhnout z finančních potíží.

rychlá půjčka bez registru a zástavy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>