Půjčka na splátky

Potřebujete peníze na financování rekonstrukce nebo opravy domu nebo bytu, nákup zařízení nebo spotřebičů, popřípadě si chcete pořídit hezkou dovolenou nebo dárek pro vaše nejbližší? V takovém případě by se vám mohla hodit férová nebankovní půjčka na splátky. Tento typ nebankovního úvěru nabízí transparentní a férové podmínky a velmi nízké splátky. Půjčka na splátky je nebankovní neúčelový úvěr, to znamená že není třeba bokládat účel použití peněz a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Půjčit si můžete od 10000 Kč, až do 300000 Kč nebo i více. Nemusíte platit žádné registrační poplatky předem, platíte pouze nízké měsíční splátky s nízkým úrokem. Pokud splácíte pravidelně a včas, většitna poskytovatelů úvěru vám nabídne kreditní kartu, se kterou můžete čerpat další finanční prostředky znovu a znovu. Získáte tak spolehlivý zdroj peněz které vám pomohou překlenout období kdy se finančních prostředků příliš nedostává. Jak se půjčka na splátky liší od ostatních typů půjček? Hlavní vlastností tohoto úvěru je možnost postupného splácení. Oproti půjčkám do výplaty, finským nebo SMS půjčkám kde musíte většinou celý půjčený obnos splatit naráz, u půjčky na splátky splácíte postupně, prostřednictvím nízkých, pravidelných měsíčních splátek. Splácení zápůjčky tak mnohem méně zatěžuje váš rodinný rozpočet.

Co je potřeba k získání půjčky na splátky?

Přestože se podmínky pro získání nebankovních půjček na splátky liší mezi jednotlivými úvěrovými firmami, hlavní podmínkou bývá většitou pravidelný příjem. Nemusí jít pouze o příjem ze zaměstnání, peníze mohou získat i důchodci nebo ženy na mateřské dovolené. Abyste mohli čerpat půjčku na splátky, musíte dosáhnout věku 18 let. Dále musíte mít doklad totožnosti, občanský průkaz nebo pas. Někteří půjčovatelé peněz vyžadují 2 doklady totžnosti, jako druhý doklad může posloužit jakýkoliv doklad s fotografíí, např. řidiský průkaz. Pravidelný příjem žadatele o půjčku na splátky můžete doložit například výpisem z účtu nebo výplatními páskami, popřípadě důchodovým výměrem, rozhodnutím o vyplácení peněžité pomoci v mateřství a podobně. Půjčka se dá snadno sjednat online prostřednictvím webových stránek věřitele, popřípadě telefonicky kde vám zástupci věřitele vše vysvětlí a se sjednáním půjčky vám pomohou.

Kde sjedat půjčku na splátky?

V ČR je mnoho bank i nebankovních společností které poskytují půjčky na splátky. Při výběru vhodného věřitele porovnejte pečlivě obchodní podmínky jednotlivých věřitelů protože podmínky každého poskytovatele půjčky se od sebe liší nejen výškou úroku a RPSN ale také dobou splácení a dalšími podmínkami. Pokud věnujete čas porovnání jednotlivých nabídek úvěrů, bohatě se vám to vrátí protože volbou vhodného věřitele můžete na splátkách ušetřit tisíce korun. Půjčka na splátky je v dnešní době, kdy čím dál více lidí nemá dost peněz na uspokojení svých životních potřeb efektivním řešením přechodného nedostatku finančních prostředků.

Půjčka na splátky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>