Diskrétní půjčka v hotovosti

Jak získat skutečně diskrétní půjčku? Přestože nejrůznější půjčky jsou běžnou součástí života většiny z nás, přece jen od poskytovatele úvěru požadujeme diskrétnost. Ne každému je příjemné aby ostatní věděli že si potřeboval vypůjčit peníze. I když banky nikomu nesdělují že jste si u nich vzal půjčku, přece jen se o  tom vaše okolí může dozvědět. Jak? Například tím že budete potřebovat potvrzení o zaměstnání, o výši svých výdělků a tím pádem budete muset požádat zaměstnavatele a seznámit jej se se svým úmyslem vzít si půjčku. Také pokud si necháte půjčené peníze poslat na účet, mohou se o tom dozvědět z bankovního výpisu vaši rodinní příslušníci. Pokud si chcete zachovat naprostou diskrétnost a utajit půjčku například i před manželkou nebo rodiči, je ideálním řešením diskrétní půjčka v hotovosti. Peníze dostanete bez čekání přímo na ruku a nikdo se vás nebude ptát na co je potřebujete, ani nebudete muset složitě shánět nejrůznější potvrzení. Diskrétní půjčky v hotovosti poskytují zejména nebankovní úvěrové firmy a také soukromí věřitelé, investoři kteří půjčují své vlastní peníze. Postup je jednoduchý. Najdete si důvěryhodného věřitele, který poskytuje diskrétní půjčky na směnku a telefonicky nebo e mailem si domluvíte podmínky úvěru a osobní schůzku. Můžete také navštívit přímo kancelář úvěrujícího nebo si domluvit návštěvu u vás doma. Poskytovatelé diskrétních půjček v hotovosti většinou nepožadují žádné potvrzení o vašich příjmech, ani ručitele. Budete potřebovatpoze doklad totožnosti kvůli ověření vaší identity. Po podpisu směnky dostanete své peníze přímo na ruku. Vše je naprosto diskrétní a nikdo se nic nedozví. Půjčka zajištěná směnkou je mnohem transparentnější než když podpisujete desetistránkovou smlouvu psanou drobným písmem, plnou nesrozumitelných právních obratů, do kterých se dá schovat spousta podmínek které pro dlužníka nejsou příliš výhodné.

Směnka je oproti tomu jednoduchý a přehledný dokument který se vejde na polovinu stránky A4, ze kterého přesně a jednoznačně vyplývá kdo komu kdy a kolik má zaplatit. Není zde prostor na kličky a odstraní se tím riziko že podepíšete něco o čem jste nevěděli. Výše částky kterou takto můžete získat se pohybuje od několika tisícovek, které vám zrovna chybí před výplatou až po několik desítek nebo stovek tisíc například na auto nebo na vybavení bytu. Při výběru vhodné půjčky dbejte opatrnosti a vybírejte pečlivě. Není dobré kývnout hned na první nabídku, raději si projděte co nejvíce nabídek na půjčku a srovnejte si úroky které věřitelé požadují. Předem vyřaďte nabídky které po vás požadují zaplacení nějakého poplatku předem. Většinou se jedná o podvodníky a po zaplacení leckdy vysokého vstupního poplatku už nikdy neuvidíte ani peníze ani dotyčného vykuka. Při podepisování směnky si také dejte pozor aby všechny kolonky byly správně vyplněny a nepoužité kolonky byly proškrtnuty. V žádném případě nepodepisujte směnku která má některé kolonky volné, kam by případně mohl nepoctivý věřitel připsat nějaké pro vás nevýhdné údaje. Také vždycky podepisujte směnku pouze oproti předání peněz. Taktéž při vracení peněz požadujte vydání směnky. Pokud dodržíte těchto několik bezpečnostních pravidel, nemusíte mít z podepisování směnky žádný strach. Vypůjčenou hotovost můžete použít na cokoli a nikdo se nic nedozví.

diskrétní půjčka v hotovosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>