Výhodná půjčka na dovolenou

Blíží se léto, prázdniny, doba dovolených. Chtěli byste také vyrazit na krásnou exotickou dovolenou ale momentálně nemáte dostatek volných peněz? Pak není nic snadnějšího, než si na ni jednoduše půjčit. Lidí kteří si půjčují peníze na dovolenou je hodně, a každým rokem jich přibývá. Ve skutečnosti je půjčka na dovolenou jedním z nejčastějších důvodů proč si dnes lidé půjčují peníze. Vždyť proč trávit dovolenou někde pod stanem když je na světě tolik nádherných exotických destinací. Nezapomenutelné vzpomínky na krásné chvíle strávené v krásném prostředí s lidmi které máte rádi za půjčku určitě stojí. Půjčku na dovolenou si většinou berou lidé, kteří jsou schopni splácet, ale momentálně nemají dost volných finančních prostředků a přesto si chtějí dopřát krásnou dovolenou. Dovolená na úvěr je pro tyto klienty logickým a účinným řešením.

Pokud hledáte výhodnou půjčku na dovolenou, máte několik možností. Můžete například využít kontokorent u bankovního účtu, což je nejjednodušší řešení, jelikož není třeba nic sjednávat a vyřizovat. Další výhodnou možností financování dovolené jsou kreditní karty. Pokud vrátíte půjčené peníze v takzvaném bezúročném období, nemusíte platit žádné úroky a splácení půjčky vás tak vyjde zcela zdarma. Pokud nemáte kreditní kartu ani kontokorrent, jeví se jako nejvýhodnější forma půjčky na dovolenou neúčelový spotřebitelský úvěr, který získáte v mnoha bankách nebo nebankovních úvěrových společnostech. Uroky u těchto úvěrů se pohybují okolo 9 procent, což za krásné zážitky z dovolené určitě stojí.

Spotřebitelské úvěry v bakách mají o něco nižší úroky ale nároky na finanční bonitu klientů jsou o hodně vyšší než v nebankovkách. Banky prověřují zdali jejich klienti mají dostatečně vysoké příjmy a nemají negativní záznamy v bankovních registrech dlužníků, což získání půjčky o něco komplikuje a pro některé žadatele, hlavně pro ty s nižšími příjmy nebo pro lidi kteří již mají nějaký záznam v registrech, znamená že jejich žádost o půjčku nemusí být schválena. Naproti tomu nebankovní spotřebitelské úvěry je mnohem jednodušší získat i pro méně bonitní žadatele. nebankovní společnosti které poskytují neúčelové spotřebitelské úvěry a půjčky, neposuzují klienty podle potvrzení o výši výdělku ani nezkoumají zdali je žadatel veden v některém registru dlužníků. Výměnou za o něco vyšší úrok si tak mohou výhodně půjčit peníze na dovolenou i klienti kteří by jinak neměli šanci půjčku získat. A jaké jsou názory lidí kteří financovali dovolenou pomocí půjčky? půjčka na dovolenou

Loni v létě jsme chtěli jet s celou rodinou do Chorvatska. Bohužel však kvůli předcozím velkým výdajům nám nezbylo moc peněz. Protože je pro naše děti pobyt u moře důležitý i ze zdravotního hlediska, rozhodli jsme se vzít si nějakou výhodnou půjčku na dovolenou. Vybírali jsme z mnoha nabídek bankovních i nebankovních půjček až jsme vybrali jednu s velice hezkým úrokem 6,9 procent. Dovolenou jsme si moc užili a splátky nebyly nijak omezující. Za sebe mohu půjčku na dovolenou jednoznačně doporučit.

Jana, Ostrava.

S mojí přítelkyní jsme chtěli vyrazit na nějakou exotičtější dovolenou a rozhodli jsme se že si vezmeme půjčku. Jelikož jsem se v minulosti dostal ne zcela vlastní vinou do registru dlužníků, v bance mi půjčku zamítli. Hledali jsme mzi mnoha úvěrovými společnostmi z nebankovního sektoru až  jsme narazili na půjčku která měla snesitelně vysoký úrok. Dovolená na Maledivách byla úžasná a za ty peníze to pravdu stálo. Navíc jsme po návratu zjistili, že brzy nebudeme dva ale tři. Vzít si půjčku na dovolenou pro mne bylo jedno z nejlepších životních rozhodnutí.

Petr, České Budějovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>