Okamžitá půjčka od soukromého investora v hotovosti

Rychlé půjčky od nebankovních společností se staly fenoménem dnešní doby a téměř nenajdeme nikoho kdo by si nikdy nepůjčil. Nebankovní půjčky se vyznačují jednak rychlostí, ale také snadnou dostupností i pro lidi kteří by bankovní půjčku nedostali díky nízkým příjmům nebo zápisu v nejrůznějších registrech. Ovšem i nebankovní společnosti které se zabývají půjčováním peněz jako například Ferratum nebo Cofidis, mají své limity a někteří lidé, obvykle notoričtí dlužníci a také ti kteří u dané společnosti předchozí půjčku nesplatili, nemusejí nebankovní půjčku dostat. Co však dělat pokud se ocitnete v podobné těžké životní situaci kdy nutně potřebujete půjčit peníze a v nebankovní společnosti Vám odmítnou půjčit? Především je třeby se zamyslet sám nad sebou, protže pokud Vám nepůjčí ani nebankovka, je asi něco hodně špatně. Ovšem pokud peníze skutečně zoufale potřebujete, nezbývá jiná možnost než se se žádostí o půjčku obrátit na soukromé investory. Půjčka od soukromého investora má několik nesporných výhod. Je okamžitá, takže peníze dostanete ihned na ruku při podpisu směnky. Je jednoduchá, protože soukromí věřitelé, kteří půjčují své vlastní peníze také nemají čas na dlohé papírování a sepisování sáhodlouhých smluv. Soukromé půjčky od investorů bývají zajištěny pouze směnkou která se snadno vejde na polovinu papíru A4, takže zde není žádné místo na různé obezličky, vyjímky a podmínky psané pod čarou malým písmem, které Vás zavážou k něčemu co vůbec nechcete. Přečíst si směku zvládne úplně každý. Se soukromými investory je také mnohem větší možnost se na podmínkách půjčky předem dohodnout, peníze které půjčují jsou totiž jejich vlastní a proto nejsou vázáni nejrůznějšími firemními pravidly. Okamžitá půjčka od soukromého investora v hotovosti Vám přinese potřebnou peněžní hotovost právě tehdy, když to opravdu potřebujete. Soukromý věřitel Vám pochopitelně nepůjčí neomezeně vysoký obnos, obzvlášť když jste například v registrech a navíc máte pět exekucí, okamžitá půjčka od soukromého investora v hotovosti je vhodná spíše na půjčení menší částky peněz, například pět nebo deset tisíc korun, abyste překlenuli krátkodobé období finanční tísně.

Protože půjčky od soukromých investorů jsou hlavně pro lidi kteří jsou v zoufalé finanční situaci, je potřeba dát si tím větší pozor, na různé podvodníky a lichváře, jejichž zájmem není Vám pomoci, ale připravit Vás o vše. Pokud podepisujete směnku, je třeba dbát zvýšené opatrnosti a posepsat pouze v případě kdy dostanete peníze ihned na ruku. Někteří podvodníci totiž používají trik, že Vás nechají podepsat směnku s tím že vám peníze dají později, nebo je pošlou na účet. Samozřejmě Vám nepošle nic, ale má v ruce směnku se kterou může požadovat vrácení peněz které jste nikdy nedostali. To samé když peníze vracíte, podvodník Vám pod nějakou záminkou Vaši směnku nevrátí, a tím pádem může po Vás chtít zaplatit znovu. Když tedy peníze vracíte, VŽDY požadujte vrácení směnky. Nikdy také nepodepisujte směnku, která není řádně vyplněná. Všechny údaje musí být vyplněné a místa která nejsou vyplněná musí být proškrtnutá aby nebylo možné ve směnce později cokoliv změnit nebo připsat. Ze stejných důvodů by měla být částka kterou si půjčujete vypsána nejen číslicí, ale i slovně. Přestože půjčka od soukromého investora bývá často zatracována jako lichva, ve skutečnosti je to skvělý způsob jak okamžitě získat peníze v hotovosti, Při zachování základních pravidel opatrnosti je snadné tímto způsobem vyřešit nejeden finanční problém.

půjčka od soukromého investora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>