Nebankovní půjčka Ostrava

Ostravsko patří mezi regiony které jsou dlouhodobě postiženy vysokou nezaměstnaností a nízkými platy. Často se stává že rodina musí vyžít pouze z jednoho nevelkého platu. Proto jistě není divu že v Ostravě a jejím okolí si lidé jsou si nuceni půjčovat peníze častěji než jinde. V ostravském kraji exisuje mnoho nebankovních společností a soukromých věřitelů, kteří půjčují peníze osobám které se na přechodnou dobu ocitli ve finanční tísni. Možností a příležitostí jak si v ostravském kraji půjčit peníze je skutečně nepřeberné množství. Pojďme se společné podívat na některé z nich. Můžeme zmínit například známou firmu Provident Financial Ostrava, sídlící na Gregorově ulici v Moravské Ostravě, která poskytuje hotovostní i bezhotovostní půjčky do 80.000 Kč na cokoliv a bez ručitele. Jde o nebankovní spotřebitelský úvěr bez skrytých poplatků, který si můžete sjednat z pohodlí Vašeho domova.

Další nebankovní firmou do které si můžete zajít pro peníze je firma Cetelem s.r.o. která má pobočku na Špálově ulici v Ostravě. Cetelem nabízí osobní půjčky až do výše 1 000 000 Kč na nové bydlení nebo rekonstrukci bytu či domu, i půjčky třeba na nové nebo ojeté auto. Poskytují také bezúčelové půjčky na cokoli. Nabízejí také kreditní karty nebo spotřebitelské úvěry pro nákupy na splátky.

Z dalších poskytovatelů nebankovních půjček stojí za zmínku také firma Day to Day s.r.o. která má pobočky v celeém ostravském regionu. Ostrava Zábřeh, Moravská Ostrava, Ostrava Hrabůvka, Ostrava Mariánské Hory,tam všude najdete její pobočky. Firma Day to Day poskytuje nebankovní půjčky a úvěry z vlastních finančních zdrojů zaručené zástavou nemovitosti. Můžete získat půjčku až 500.000,-Kč se zástavou rodinného domu, bytu, chaty nebo pozemku. Tato nebankovní společnost kromě poskytování půjček a úvěrů také dokáže vyřešit exekuce na nemovitostech a v neposlední řadě také oddlužení nemovitostí. Pokud jste zaměstnanec nebo důchodce a nedisponujete nemovitostí kterou byste mohl zastavit, je zde možnost získání i půjčky bez zástavy nemovitosti.

Pokud potřebujete půjčit peníze na nákup automobilu, je zde nebankovní společnost Nejlepší autopůjčka z Ostravy Přívozu. Tato firma nabízí půjčky na zakoupení automobilu až 300000 korun které se schvalují do 10 minut. Mají vysoké procento schvalitelnosti, až 98 %. Akontace začíná již na 0 %. Navíc tento nebankovní věřitel neprověřuje registry ani Vaši finanční historii. Mimo zmíněné společnosti existuje na Ostravsku nepřeberné množství dalších nebankovních věřitelů, které můžete nalézt například přes stránky inzerce půjček, kteří Vám dokážou rychle a spolehlivě půjčit peníze a pomoci Vám tak překonat dočasnou nouzi.

nebankovní půjčka ostrava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>