Půjčka na vyplacení exekuce bez ručení nemovitostí

Půjčka na vyplacení exekuce je úvěr, který je určen osobám kterým hrozí exekuce nebo dražba zadluženého majetku. Dostali jste se do finanční tísně a hrozí vám exekuce, exekutor proti vám zahájil exekuční řízení či dokonce byla nařízena dražba vašeho majetku nebo nemovitosti? Ať už jste se do podobné situace dostali nevýhodnými půjčkamí, bez vlastního zavinění nebo jinak, je velmi důležité ji velice rychle vyřešit, protože jinak Vám hrozí reálné nebezpečí že přijdete o svůj majetek i o střechu nad hlavou. Náklady na exekuci a dražbu a poplatky exekutorům jsou dnes natolik vysoké, že se dlužník obvykle dostane do situace kdy mu exekutor zabaví byt, dům a veškerý majetek, ale na úhradu dluhu jde jen část výnosu z dražby a dlužník tak přijde o majetek a ještě mu zůstanou dluhy. Dostat se do spárů exekutorům je opravdu velmi zlé. Exekuci proto musíte bezpodmínečně zastavit. Jak na to? Právě k tomuto účelu jsou určeny půjčky na vyplacení exekuce bez ručení nemovitostí. Tento typ půjček je určen k zaplacení dluhu který k exekuci vedl a dá dlužníkovi možnost jak nepřijít o svůj majetek který má často mnohem vyšší hodnotu než původní dluh. Samozřejmě, brát si půjčku na splacení předchozích půjček není zrovna výhodné a je vždy lepší nedopustit aby vše došlo tak daleko, ale je to pořád mnohem výhodnější než nechat proběhnout exekuci a přijít úplně o všechno. Půjčka na zastavení exekuce totiž dlužníkovi dodá potřebný čas aby mohl svou finanční situaci řešit.

Kdo půjčí na zastavení exekuce bez ručení nemovitosti?

Věřitel, který poskytuje půjčky na zastavení exekucí je většinou nebankovní firma nebo soukromý investor. Peníze které si půjčíte obvykle nedostanete vy, ale bývají odeslány přímo exekutorovi na úhradu vašeho dluhu. Tento způsob čerpání půjčky urychlí a zpřehlední celou situaci, ve které může jít opravdu o všechno a prioritou je zastavení exekuce. Vyřeší se tak i situace kdy dlužník má kvůli exekuci zablokované a obstavené účty v bance. Samozřejmě pokud máte možnost ručit za půjčku nemovitostí, je to velké plus. Poskytovatel půjčky podstupuje menší riziko při vyplácení vaší exekuce a může vám tak nabídnout menší úroka nebo delší dobu splácení než v případě vyplacení exekuce pomocí nezajištěné půjčky. Je ovšem jasné že většina žadatelů kteří jsou v exekuci nebo kterým hrozí dražba jejich majetku, nemají žádnou nemovitost, kterou by byli schopi ručit. Proto poskytovatelé nebankovních půjček nabízejí půjčky na zastavení exekucí bez ručení nemovitostí. V takovém případě postačí pokud si dlužník zajistí ručitele, popřípadě je poskytnutá půjčka zajištěna směnkou.

Jak získat půjčku na vyplacení exekuce bez zástavy nemovitosti?

Potenciálního investora můžete najít mnoha způsoby, ať už pomocí inzerce půjček, nebo v nabídce na těchto internetových stránkách. Je v však nutno si uvědomit že ne každý poskytovatel půjčky má stejné podmínky a úsilí které věnujete pečlivému zkoumání podmínek u jednotlivých nabídek vám mohou přinést zisk až několik desítek tisíc korun při úsporách na úrocích. Při oslovení vybraného věřitele nezapomeňte podrobně popsat Vaši finanční situaci a také hodnotu částky, kterou na vyplacení exekuce potřebujete a kolik byste byli schopni splácet. Věřitel V8s bude následně kontaktovat a dohodne s vámi veškeré podmínky půjčky na vyplacení exekuce, jako jsou úroky, výše splátek, doba splácení a možnost zajištění.

Půjčka na vyplacení exekuce bez ručení nemovitostí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>