Osobní půjčka do 15 minut

Možná jste se již setkali s termínem osobní půjčka. Co to vlastně je? Pod pojmem osobní půjčka může být zahrnuto mnoho různých finančních produktů. Může se jednat třeba o zápůjčku peněz od soukromé osoby, například rodinného příslušníka, přítele nebo soukromého věřitele – investora který půjčuje za účelem zhodnocení svých volných finančních prostředků. Nejčastěji se s pojmem osobní půjčka setkáme u nebankovních věřitelů, firem které se zabývají poskytováním peněz. Osobní půjčky do 15 minut  jsou mezi lidmi velmi oblíbeny pro svo flexibilitu a možnost získat peníze bez dlouhého papírování, prakticky ihned. Peníze totiž můžete mít na vašem účtu již během 15 minut. Osobní půjčky nalezneme také v nabídce některých bank. Vyřízení osobní půjčky je snadné a rychlé, většina úkonů potřebných ke sjednání se dá udělat online po internetu nebo prostřednictvím mobilu. Různí poskytovatelé půjček mají různé požadavky na prověření klienta, doba potřebná ke sjednání se tak liší podle toho jakého věřtele jme si vybrali. Banky prověřují své klienty velice důkladně a vyřízení půjčky se tak může dost protáhnout. Někdy se také stane že banka půjčku neschválí kvůli nízkým příjmům klienta nebo kvůli záznamům v registru dlužníků.  Tyto nevýhody jsou vyváženy nízkým úrokem u bank. Oproti tomu pokud si sjednáte osobní půjčku u nebankovky, popřípadě u soukromé osoby, musíte sice počítat s o něco většími úroky, avšak flexibilita a rychlost schválení půjčky je mnohem větší. Nebankovní věřitelé nebazírují na čistém registru dlužníků, ani na prokazování dostatečného příjmu. Osobní půjčka je tak vyřízena opravdu bleskurychle a peníze můžete získat již do 15 minut.

Jak zajistit osobní půjčku?

Podmínky zaručení osobní půjčky se liší podle jednotlivých věřitelů a také podle velikosti půjčené částky a na posouzení vašich schopností osobní půjčku splácet. Osobní půjčku u nebankovních věřitelů jsou většinou zajištěny pouze směnkou nebo smlouvou o půjčce, ale pokud si budete chtít vypůjčit větší čásktu, mohou po vás věřitelé vyžadovat další záruky. Přestože u nebankovní osobní půjčky většinou není vyžadováno ručení, pokud máte nemovitost, popřípadě automobil nebo jiný majetek, kterým byste mohli ručit, je to pro vás mnohem výhodnější. V případě že za osobní půjčku můžete něčím ručit, významně se tím snižuje riziko nesplacení pro věřitele a on vám tak může nabídnout mnohem lepší podmínky, od nižších úroků až po prodloužení doby splatnosti. Na celkových nákladch na půjčku můžete ušetřit až několik desítek tisíc korun, v závislosti na výši osobní půjčky. Ručení nemovitostí však sebou nese riziko propadnutí majetku ve prospěch věřitele v případě že by se vám půjčku nepodařilo řádně splatit. Naproti tomu nezajištěná osobní půjčka má sice o něco vyšší úroky a kratší dobu splatnosti, ale jednak sebou nenese riziko ztráty nemovitosti, a navíc je její vyřízení rychlejší, protože odpadají starosti s oceňováním nemovitosti. Peníze tak můžete mít do 15 minut.  To je také důvodem proč jsou nebankovní nezajištěné osobní půjčky tolik populární.

osobní půjčka do 15 minut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>