Půjčka pro zadlužené

Půjčky pro zadlužené obvykle poskytují pouze nebankovní věřitelé, protože tyto půjčky jsou určeny hlavně problémovým dlužníkům, kteří již v minulosti měli potíže se splácením svých půjček. Proč by někdo podstupoval riziko a půjčoval člověku který nesplácí, nebo splácí nepravidelně? Je to jednoduché. Do situace, kdy má někdo několik půjček které jsou pro něj nepříliš výhodné a není schopen je řádně splácet se může dostat každý. Tehdy nastupuje vhodná doba na půjčku pro zadlužené. Půjčka pro zadluženého člověka má většinou individuálně nastavené podmínky podle možností konkrétního dlužníka půjčku splácet. Pomocí půjčky pro zadlužené můžete splatit předchozí nepříliš výhodné úvěry a dostat se z dluhů.

Co mám dělat, potřebuji půjčku ale jsem zároveň zadlužený?

Protože v bance zadlužený člověk bude žádat o půjčku marně, je nejlepším řešením obrátit se na nnebankovní věřitelskou společnost, popřípadě na soukromého věřitele investora, který půjčuje vlastní peníze. Tito půjčovatelé při sjednávání půjček nekontrolují registry zadlužených a proto nabízejí možnost požádat o půjčku i těm kteří mají v registrech negativní záznam. Částky ketré si jako zadlužený můžete půjčit se liší podle jednotlivých poskytovatelů půjček. V nabídkách jsou půjčky od 500Kč do několika tisíc, které si lze jednoduše sjednat pomocí esemesky, i půjčky větších částek, například 150000Kč. Je třeba si ale uvědomit, že věřitel není charita, a přestože Vám půjčí přestože jste zadlužení, potebuje nějakou záruku že mu půjčené peníze vrátíte. Proto se u větších částek, například nad 10000Kč vyžaduje záruka třeba nemovitostí, nebo ručitel. Pokud nebankovní půjčku pro zadlužené budete řádně splácet, můžete si půjčovat i opakovaně, a navíc při dalších půjčkách dostanete i lepí podmínky. Půjčku pro zadlužené, u které nemusíte prokazovat ani dokládat, na co peníze potřebujete a můžete ji tak použít na co chcete, si sjednáte jednoduše a urychleně pomocí vyplnění jednoduché žádosti na stránkách věřitele, kterého jste si vybrali. Pokud nebudete schopni půjčku pro zadlužené splatit řádně a v termínu, můžete si obvykle požádat o prodloužení doby splatnosti, avšak tato služba bývá u některých věřitelů zpoplatněna. Půjčku pro zadlužené si může vzít každý občan s trvalým pobytem ne území České republiky, který dosáhl věku 18 let.

Co je registr zadlužených?

Registr zadlužených  je databáze ve které jsou zaznamenány zadlužené osoby a organizace, které však své dluhy splácí špatně nebo nesplácí vůbec. Registrů zadlužených je více, mezi nejznámější patří registry CRU, NRKI, CRD, BRKI, bankovní registr CBCB, nebankovní registr LLCB, popřípadě spotřebitelský registr SOLUS. Tyto databáze poskytují bankám a jiným finančním institucím informace platební morálce budoucích zákazníků. Pro zadlužené který mají záznam v některém z těchto registrů, je získání půjčky v bance velmi obtížné neli nemožné.

půjčka pro zadlužené

Jedna reakce do “Půjčka pro zadlužené”

  1. Petra napsal:

    dobrý den měla bych zájem půjčku,bohužel ted jsem se dostala do situace kdy potrebuji rychle zaplatit částku ,kterou nedam ted hned dohromady,mohu se zeptat na Vaše podmínky a zda by to šlo v bamce mi bohužel nepujčí.Děkuji Svobodová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>