SMS půjčka do 15 minut na účet

Pokud někdy potřebujete peníze, tak je obvykle potřebujete okamžitě. Není čas stát dlouhé fronty v bance a čekat na schválení půjčky několik dlouhých dnů. Porouchaný mrazák nebo auto které nutně pořebujete, popřípadě netrpělivý věřitel, který chce vrátit dluh právě teď, několik dnů před výplatou vám  nedávají příliš mnoho času a manévrovacího prostoru. Kde však vzít peníze když v rodinném rozpočtu nezbyla už ani koruna? Zbývá jediná možnost, najít někoho kdo vám půjčí chybějící peníze okamžitě, během několika minut. Jistě si říkáte že něco takového je nemožné, jak byste mohli získat peníze tak rychle? Bohudíky, dnes takové možnosti jsou, a jsou dostupné pro všechny. V dnešní době kdy většina lidí má přístup k mobilnímu telefonu a internetu, si můžete vzít krátkodobou SMS půjčku během okamžiku a do 15 minut můžete mít peníze na svém účtu v bance. Jak na to?

Jak získat SMS půjčku do 15 minut na účet?

Možná si myslíte že pro vás bude obtížné SMS půjčku získat, kvůli nízké bonitě, nebo jste možná i v registru dlužníků. To vůbec nevadí. Protože SMS půjčky do 15 minut na účet jsou poskytovány nebankovními věřiteli, žádné registry se nekontrolují, a nemusíte předkládat ani potvrzení o výši výdělku. SMS půjčky jsou tak ideálním řešením pro studenty, pro starobní i invalidní důchodce, pro maminky na mateřské dovolené, a dokonce i pro nezaměstnané. Jediné co je potřeba udělat je poslat jedinou SMS s vašimi osobními údaji jako jsou jméno, příjmení, bydliště a číslo účtu, popřípadě vše vyplnít prostřednictvím online formuláře na stránkách nebankovní společnosti a to je vše, peníze jsou odeslány okamžitě a během několika minut je máte na vašem bankovním účtu. Ptáte se jak je to možné, mít peníze už za 15 minut na účtu, vždyť bankovní převod trvá několik dní? Řešení je prosté: Nebankovní společnosti, které se zabývají poskytováním SMS půjček mají zřízeny účty ve všech bankách které operují na našem trhu a proto mohou využít vnitrobankovního převodu peněz který je téměř okamžitý. Věřitelé totiž dobře vědí že rychlost je klíčový faktor a že kdo rychle dává, dvakrát dává.

Doba splatnosti SMS půjčky

Doba splatnosti SMS půjčky nebývá nijak dlouhá, většinou se pohybuje mezi 15 až 30 dny. U většiny nebankovních firem si můžete dobu splácení prodloužit, pokud byste se dostali do potíží se splácením. Rozmezí částek které si u SMS půjček můžete vypůjčit se u různých věřitelů liší. Většinou se jedná o částky od 500 korun až po 15000 korun. Pokud si půjčujete poprvé většinou vám půjčí pouze menší částky, ale půjčovat si můžete opakovaně a pokud budete předchozí půjčky řádně splácet, můžete si půjčovat i vyšší částky. Většina nebankovních poskytovatelů půjček sice v podmínkách požaduje kvůli ověření vašeho čísla účtu poslali registrační poplatek předem. Poplatek je ovšem pouze symbolický, stačí poslat pouze 1 korunu, u některých společností pak stačí poslat jen jeden haléř.

Na co si dát u SMS půjčky pozor?

Jako v každém odvětví lidské činnosti i u SMS půjček je možné se setkat s podvodníky. Pokud by po vás chtěl někdo zaplatit vysoký poplatek předem téměř jistě se jedná o pokus vás podvést. Stejně tak pokud po vás někdo bude požadovat zatelefonovat nebo zaslat SMS na číslo které začíná devítkou. Seriozní věřitelé používají poplatky předem pouze k ověření existence vašeho účtu, proto je jejich výše naprosto zanedbatelná, např 1 haléř nebo 1 koruna.

SMS půjčka do 15 minut na účet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>