Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Mnoho lidí kteří si v dnešní době potřebují půjčit peníze, a hledají někoho kdo opravdu půjčí, narážejí na téměř nepřekonatelný problém. Přestože mají k dispozici dostatečné peněžní prostředky potřebné k tomu, aby byli schopni půjčku splatit, jsou v bance odmítnuti a půjčku nedostanou. Důvody mohou být různé, například v případě že jste někdy v minulosti měli prblémy se splácením některé půjčky,  nebo jste třeba nedopatřením nezaplatili účet za váš telefon, mohli jste se dostat do některého z registrů dlužníků jako jsou NRKI, BRKI, SOLUS a podobně. To z vás ovšem v očích banky dělá rizikového klienta, proto banka Váši půjčku obvykle zamítne. Dalším obvyklým důvodem pro zamítnutí půjčky je, že Vaše měsíční příjmy příliš nízké a nedosahují bankou stanovené výše pro poskytnutí půjčky. I když banky vyžadují všemožné výpisy z bankovních účtů, porvrzení o zaměstnání, potvrzení o výši Vašich měsíčních výdělků, kontrolu registrů, výpisy telefonních účtů a pevnou linku do práce, stejně přesto odmítnou půjčit Vám peníze.

Kdo vám tedy opravdu půjčí?

Ve sféře nebankovních půjček máte mnohem větší šanci půjčku získat, ale také se můžete setkat se spoustou neseriozních společností které slibují zaručeně půjčky s nízkým úrokem, ale přitom jsou to podvodníci kterým jde pouze o to abyste jim zaplatili předem poplatek, často dost vysoký, za zprostředkování půjčky. Po shrábnutí poplatku vám půjčku neschválí a vy své peníze už nikdy neuvidíte. My se zde ale nebudeme zabývat podvodníky, ale zaměříme se na poctivé nebankovní firmy kde opravdu půjčí. Výhodou těchto nebankovních půjček je i to, že můžete žádat o půjčku online z pohodli vašeho domova klidně i o víkendu nebo o půlnoci.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčky mají mnoho výhod, nejen to že Vám opravdu půjčí tehdy když potřebujete, ale i rychlost převedení peněz na Váš účet a celková snadnost a nenáročnost vyřízení půjčky je větší než v bance. Během sjednávání půjčky po Vás nebankovní firmy nebudou požadovat tolik dokladů, potvrzení a nebudou si Vás většinou vůbec prověřovat v registrech dlužníků. Nebankovní věřitelé opravdu půjčí téměř každému a jsou často jedinou možností jak získat půjčku pro méně bonitní klientelu jako jsou ženy na mateřské dovolené, senioři nebo nezaměstnaní, pro které jsou přísné podmínky bank velmi obtížně splnitelné.

Na co si dát při sjednávání půjčky pozor.

Svého poskytovatele půjčky vybírejte pečlivě. Projděte si co nejvíce nabídek a zvažujte všechny výhody a nevýhody které konkrétní věřitel nabízí. Pozor si dávejte hlavně při podepisování smlouvy. Pokud nějakému bodu smlouvy nerozumíte, vezměte si smlouvu ssebou a přečtěte si ji v klidu doma, popřípadě se poraďte s odbporníky. Pečlivě si prostudujte výšku úroků a dejte si pozor jstli je uvedená sazba úroku roční nebo měsíční. Důležitý údaj je také jak dlouho budete půjčku splácet a jakým způsobem. Nikdy neplaŤte žádné poplatky dopředu, s výjimkou jednokorunového poplatku kvůli ověření účtu. V případě že po vás věřitel bude požadovat zástavu nemovitosti, popřípadě jiné cenné věci, valmi pečlivě si prostudujte za jakých podmínek dojde k propadnutí vaší zástavy. Nedávejte do zástavy věc nebo nemovitost, jejíž cena je v hrubém nepoměru k výši půjčené sumy peněz. Můžete se tak předem vyhnout problémům při eventuelní exekuci v případě že by se vám nepodařilo dodržet vaše závazky.

kdo opravdu půjčí

Jedna reakce do “Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí”

  1. […] nebankovními půjčkami mám nedávnou osobní […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>