Osobní zkušenosti s bezhotovostní půjčkou od Provident

Na našem trhu existuje mnoho nebankovních poskytovatelů půjček jejichž služby využívá čím dál tím více klientů. Jednou z těchto společností je i Provident Financial, který je jedním z nejznámějších poskytovatelů nebankovních půjček. Jedním z jeho nejoblíbenějších produktů je takzvaná bezhotovostní půjčka. Provident se specializuje hlavně na rychlé půjčky menších častek od 4000 do 50000 Kč. Jednou z výhod bezhotovostní půjčky u Providentu je hlavně její rychlost a minimum formalit které při sjednávání půjčky musíte splnit. Vaše peníze můžete mít na účtu během několka hodin a jediné co je třeba doložit je výše výdělků. Provident Financial nabízí varianty hotovostní nebo bezhotovostní půjčky, které se od sebe liší nejenom tím že bezhotovostní půjčka se splácí převodem na účet, kdežto hotovostní půjčku splácíte osobně obchdnímu zástupci, ale tak výší úroků které jsou u bezhotovostní půjčky výhodnější. Pro rozhodnutí jakou půjčku si sjednat jsou také důležité reference a osobní zkušenosti lidí kteří si bezhotovostní půjčku od Provident Financial sjednali.

Moje osobni zkušenost s půjčkou Provident je taková že jsem nutně potřebovala půjčit 40000 Kč na opravu auta. Rozhodovala jsem se mezi bezhotovostní půjčkou u Providentu a hotovostní. Zvolila jsem bezhotovostní půjčku kvůli mnohem nižším úrokům. Propočítala jsem si náklady na půjčku a zjistila jsem že u hotovostní půjčky 40000 Kč bych musela splatit do roka 69 tisíc, zatímco u bezhotovostní půjčky splatím jen 50 tisíc. Půjčka byla vyřízena vcelku rychle, peníze jsem měla na účtu již druhý den. Smlouva byla přehledná a co mne překvapilo, byla bez rozhodčí doložky. U této půjčky se dá také bezplatně prodloužit splátkové období až na 3 roky. Celkově mě Provident mile překvapil, podlé mé osobní zkušenosti jsou velice solidní.
Jana, Havířov

Půjčoval jsem si vloni 25000 korun, původně jsem chtěl peníze v hotovosti ale na radu kamaráda který měl s půjčkou od Providentu dobrou osobní zkušenost jsem se rozhodl pro peníze na bankovní účet, hlavně kvůli nižším úrokům. Splatil jsem 32000 korun a to mě osobně nepřijde tak vysoký přeplatek. Mohl jsem si vybrat mezi splátkami měsíčně nebo týdně což je podle mne také výhoda.
Petr, Ostrava

Minulý rok jsem kvůli krizi ztratila zaměstnání, zrovna v průběhu splácení půjčky. Řekla jsem to svému obchodnímu zástupci a byla jsem překvapena že mi vyšel vstříc. Splácet jsem začala zase až další měsíc, když jsem začala dostávat podporu v nezaměstnanosti. Moje osobní zkušenost se zástupci providentu je taková že jsou to slušní a příjemní lidé se kterými se dá v pohodě domluvit, pokud se člověk dostane do problémů se splácením. Nejsou to určitě žádní predátoři ani vydřiduši, jak se občas píše v bulváru.
Ivana, Šumperk

Je pravda že úroky u nebankovních poskytovatelů jsou o něco vyšší, ale z vlastní zkušenosti vím že pokud jste v registru a nutně potřebujete půjčit, půjčky od nebankovky jsou jediným řešením. Samozřejmě každou půjčku je třeba řádně splatit což se mi povedlo. S nebankovní půjčkou od providentu mám výborné zkušenosti. Rozhodně se lidé nemusejí bát podvodu nebo nesolidního jednání z jejich strany.
Karel, Praha

Osobní zkušenosti s bezhotovostní půjčkou od Provident

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>