Konsolidace půjček – ušetřete na splátkách

Dostali jste se do situace kdy musíte splácet několik půjček najednou? Hypotéka na byt, spotřebitelský úvěr na zařízení bytu, leasing na auto, a navíc byste chěli jet na dovolenou na splátky? V dnešní době je zcela normální splácet několik úvěrů najednou, avšak často musíme čelit problému že se pravidelné splátky půjček mohou vyšplhat dosti vysoko což může přinést spoustu problémů a vážně ohrozit váš rodinný rozpočet. Pomoci v takové situaci dokáže konsolidace půjček. Možná jste již tento termín zaslechli, co to vlastně je ta konsolidace půjček? Konsolidace půjčky je finanční transakce, jejímž cílem je značně zjednodušit orientaci klienta ve jeho dluzích. Při konsolidaci se téměř jakékoliv množství probíhajících půjček u různých věřitelů, jak bankovních tak i nebankovních sloučí do jednoho závazku vůči jedinému věřiteli. Tento věřitel přebírá za dlužníka odpovědnost za splácení jim sjednaných půjček a bude po dlužníkovi vyžadovat jen jedinou pravidelnou měsíční splátku, která je obvykle nižší než součet původních splátek. Proč je dobré spojit půjčky do jedné? Je to jednoduché, díky nižším splátkám ušetříte, získáte klid, nemusíte mít neustálý přehled nad mnoha jednotlivými půjčkami. A hlavně – neuteče vám ani ta nejdrobnější splátka! Konsolidace půjček vám zajistí klidný spánek, a můžete dokonce získat i celkově nižší úroky. Vyplňte stručnou online žádost a konsolidace vašich půjček je během několika mintut předschválená. Nepotřebujete ani výpis z registru dlužníků, ani potvrzení o příjmu.

Jaké může mít sloučení půjček do jedné výhody?

V prvé řadě konsolidace zpřehlední splácení půjček a pravidelná měsíční splátka po konsolidaci zpravidla bývá nižší než při splácení každé půjčky zvlášť, což může zachránit váš napjatý rodinný rozpočet. Pokud budte řádně splácet, můžete u některých věřitelů dosáhnout navýšení úvěru na libovolný účel. Také splátkový kalendář se dá různě upravovat podle potřeb klienta. Někteří věřitelé umožňují i konsolidaci půjček několika rodinných příslušníků do jedné výhodné půjčky. Konsolidovat je možné všechny druhy půjček, tedy například i kontokorent nebo splátky kreditních karet.

Kde si konsolidaci půjček sjednat?

Konsolidace půjček, neboli jinak řečeno půjčka na splacení půjčky, se v ČR stává stále známějším produktem. Mezi prvními začala tento produkt nabízet GE Money Bank, ale vdnešní době nabízí konsolidaci již většina bank, jako např Česká spořitelna, ČSOB, CitiBank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank či LBBW Bank, ale také řada nebankovních poskytovatelů půjček, jejichž nabídky konsolidace jsou vhodné pro klienty, kteří by z důvodu např. nízké bonity nebo zápisu v registrech dlužníků měli problém získat konsolidaci půjček v bance. V nebankovních institucích sice můžeme očekávat o něco vyšší ůroky, avšak schvalovatelnost je zde mnohem vyšší než v bance. Možnosti jak využít konsolidace půjček jsou obrovsky široké, ale pokaždé záleží na konkrétní nabídce. Sloučení půjček může být i efektivním způsobem jak dodatečně navýšit úvěr a tím získat značné peněžní prostředky aniž byste museli dokládat účel půjčky. Podrobnější informace o možnostech konsolidování vašich současných úvěrů a půjček naleznete na stránkách bank a nebankovních věřitelů. Se spojením různých druhů úvěrů vám pomohou kalkulačky, do kterých jednoduše zadáte vaše současné půjčky a necháte si vypočítat podmínky úvěru po konsolidaci. Získáte tak možnost srovnání, který věřitel bude pro vás nejlepší. Tyto konsolidační kalkulačky má na svých stránkách většina bank a poskytovatelů nebankovních půjček nabízejících konsolidaci.

konsolidace půjček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>