Půjčky pro Slováky

Na území ČR žije více než 100 tisíc občanů Slovenské republiky. Díky společným tradicím, historii  podobnému jazyku jsou Slováci bráni téměř jako našinci s čímž se setkáváme v mnoha každodenních situacích. Přesto všechno je získání půjčky pro Slováky často poněkud problematické. Bohužel banky a dokonce i někteří nebankovní poskytovatelé půjček berou Slováky jako občany cizího státu a ovlivňuje jejich přístup k Slovenským občanům při sjednávání půjček. Slováci mají proto o něco problematičtější pozici, pokud v ČR chtějí získat půjčku.  Avšak možnosti získat půjčku zde jsou. Slovensko je sice zahraničí avšak vzhledem k bratrství mezi našimi národy by se mělo ke Slovákům přistupovat výrazně přívětivěji než k ostatním cizincům. Z těchto důvodů vytvořili někteří poskytovatelé půjčky pro Slováky, které jsou svými podmínkami přímo určené pro Slovenské občany kteří žijí trvale na území České republiky. Slovenští státní příslušníci, kteří mají trvalý pobyt v ČR tak mají mnohem větší šanci na získání úvěru, půjčky nebo hypotéky než cizinci z jiných států kteří mají při sjednávání půjček pouze velmi malé šance.

Jaké jsou možnosti Slováků při sjednávání půjčky?

Pokud občané Slovenska splní několik jednoduchých podmínek není pro ně téměř žádný problém získat půjčku v České Republice. Potřeba je hlavně mít trvalý pobyt a mít trvalý příjem ze zaměstnání nebo podnikání na území České Republiky. Pokud má Slovenský žadatel nemovitost na území ČR, kterou může použít jako zástavu za půjčku, je jeho pozice ještě více usnadněna. Ve většině českých bank takové záruky pro poskytnutí půjčky stačí.  Jsou ovšem v ČR banky, které jsou ke Slovákům ještě mnohem benevolentnější. Například ČSOB která díky svému působení v ČR i na Slovensku může sdílet informace o klientech mezi svými pobočkami. Také v nebankovním sektoru existuje pro Slováky mnoho možností, jak si půjčit peníze. Tady je také velmi důležité poskytnout věřiteli co nejvíce záruk, že své dluhy dokážete splatit, v čemž se podmínky příliš neliší od podmínek pro obyvatele ČR. Čím více důkazů o své solventnosti a schopnosti splácet závazky můžete poskytnout, tím lepší podmínky půjčky můžete dosáhnout. Pokud máte solidně placené zaměstnání, bez problému můžete získat i příjemné úroky a výhodný kalendář splátek. Pokud nemáte práci ani příjem z podnikání můžete půjčku zajistit zástavou majetku či nemovitosti, popřípadě ručitelem nebo spolužadatelem.

Jaké výhody půjčky pro Slováky mají?

Půjčka pro Slováky je značně výhodná v mnoha aspektech. Jelikož jde většinou o jedinou možnost půjčit si peníze, která pro občany Slovenska připadá v úvahu a jde o minoritní oblast trhu s půjčkami, můžeme najít i hodně výhodné nabídky, které jsou někdy i značně lepší než klasické půjčky které se těší mnohem většímu zájmu veřejnosti. Kromě toho, půjčka pro Slováky jde sjednat jednoduše vyplněním internetového formuláře nebo pomocí SMS či telefonické objednávky. Vaše peníze proto můžete dostat velice rychle. Výhodné půjčky pro Slováky rozhodně mají své místo na našem trhu s nebankovními půjčkami, a pokud víte, že dokážete řádně splácet a máte zájem o půjčku pro Slováky, není se čeho bát, jediné co je třeba udělat je vyplnit jednoduchý webový formulář.

půjčka pro Slováky

Reakce (2) do “Půjčky pro Slováky”

  1. gabriela napsal:

    00421940769606

  2. Filip Klačko napsal:

    Dobrý Den viete teda poskytnut pujčku aj pre slovakou ? prosim o odpoved dakujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>