Půjčka pro cizince

V České republice žije mnoho lidí s cizí státní příslušností, ať už se jedná o cizince ze Slovenska, ze zemí Evropské Unie, nebo mimoevropských států. Možnost půjčit si peníze v bankovním nebo nebankovním sektoru existuje i pro  tuto skupinu obyvatel, kteří si mohou vybrat z nabídky speciálních půjčkek pro cizince, kteří se dostali do finančních potíží. Půjčka pro cizince se dá uzavřít nejen u banky, ale také u nebankovních společností. Jedinou podmínkou většinou bývá trvalé, nebo přechodné bydliště v České republice. Při splnění této podmínky je půjčka bez problému vyřízena. Pokud má cizinec práci nebo podnikání na území České republiky, eventuelně je schopen doložit jiný přijem, je to pro něj při získání půjčky výhodou a pokud může cizinec požadovanou půjčku zaručit majetkem, např. nemovitostí, a nemá záznam v bankovním registru, může získat půjčku od banky s velmi výhodným nízkým úrokem oproti nebankovní půjčce. Tak například ČSOB poskytuje cizincům Půjčku na lepší bydlení a Půjčku na cokoli. Podmínkou bankovní půjčky pro cizince je většinou občanství některého státu Evropské unie nebo země Evropského hospodářského prostoru. V případě žadatele ze zemí mimo EU a EHP musí mít cizinec trvalý pořípadě dlouhodobý pobyt na území ČR přičemž doba dlouhodobého pobytu musí být delší než doba splatnosti půjčky a zároveň je nutné aby žadatel měl pravidelný příjem pocházející z České Republice, z práce nebo podnikání s oprávněním k podnikání vydaném v ČR. Žadatel o půjčku musí být starší 18 let, a v době splatnosti úvěru nebýt starší než 67 let. Také by měl prokázat svou důvěryhodnost a schopnost půjčku splácet. Půjčky pro cizince spočívají na podobném principu jako půjčky pro občany ČR, jediný rozdíl lze spatřovat v tom, že cizinci musejí ke svvému průkazu totožnosti, (vštšinou se používá pas) ještě navíc prokázat trvalý nebo přechodný pobyt v ČR a leckdy také doklad o zaměstnání nebo podnikání. Po cizím státním příslušníkovi také může být vyžadována zástava nebo ručitel. Ručitel půjčky umožní příslušníkovi jiného státu získat půjčku za velmi výhodných podmínek bez složité administrativy. Cizinci, kteří nemají trvalý pobyt na území České Republiky a nemohou ručit žádnou nemovitostí, popřípadě pokud mají záznam v registru dlužníků, mohou bez problému použít půjčky od nebankovní společnosti. Nebankovní úvěrové společnosti půjčují i cizincům. Nebankovní společnosti, která poskytují půjčky pro cizince, většinou nenahlížejí do registru dlužníků a také většinou nepožadují po žadatelích o půjčku žádné prokazování výše výdělku. Většinou stačí, pokud cizinec může doložit potvrzení o trvalém, či přechodném pobytu na území České Republiky. Půjčky pro cizince jsou velice výhodným a efektivním řešením finanční tísně pro cizí státní příslušníky, kteří potřebují rychle, výhodně a bez problemů získat finanční hotovost.

Reakce (3) do “Půjčka pro cizince”

 1. Gabriela Houškova napsal:

  Dobry den,
  Potrebovala bych pujcit 150 000,- bez registru.poplatku predem potrebuji doplatit kreditni karty a sjednotit splatku. Jdem slovenka s trvalym pobytem.od brezna jiz i obcanka cr jenze jeste se mi vyrizuje ceska obcanka mam jen lisyinu o pbcanstvi.prosim o pomoc rozvadim se zustaly mi na krku dluhy potrebuji sjednotit splatku.muj mesicni plat cini cca 12000,- s toho platim cca 6000,- za kreditky..ani jedna neni prana na mne ale je to dle domluvi s manzelem na splaceni..potrebuji je doplatit at mam klid a zacit znovu.
  Moc dekuji predem za pomoc

 2. Vasyl napsal:

  Xtjelbix pučku 100000

 3. Vasyl napsal:

  Mobil namnje 608104106

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>